Ipb | Ipb ne demek? | Ipb anlamı nedir?

Ipb | Anlamı Nedir?


Aradığınız kelime: ipb

Türkçe Sözlük

(i.) (aslı bağırsak). Karnın içindeki dar, uzun ve dolaşıklı içi boş uzuv, Ar. miâ, Fars. rûde. Barsak kazıntısı = İhtiyar çocuğu, tekne kazıntısı. Dipbarsağı = En aşağıdaki kalın barsak.

Teknolojik Terim

Bu clipboard (pano) işlevi, iki tunerli TV’lerde kullanılabilen bir işlevdir. Pano seçildiğinde, ekran iki bölüme ayrılır. Geçerli görüntü sağ tarafta dondurulurken, program ekranın sol tarafından kesilmeden devam eder. Bu özellik, adres, telefon numarası, hatta yemek tarifi gibi bilgileri yazmak istediğiniz çok yararlı bir işlevdir.

İngilizce - Türkçe Sözlük

(i)., (f). klips, evraklan birbirine tutturmak için kullanllan madeni tutturacak; tüfek şarjorü; (tıb). pens; (f). sıkıca tutmak, sarılmak. elipboard (i). üstünde yazı yazılan klipsli tahta. paper clip kâğıt raptiyesi, bağlaç, klips.

İngilizce - Türkçe Sözlük

(i)., (f). (ped, ping) (anat). kalça; (mim). dam yanlarının bitişmesinden hâsıl olan dış açı; (f). dama sırt yapmak; spor kalça ile vurup düşürmek. hip bath bele kadar gelen banyo kuveti; yarım banyo. hipbone (i). kalça kemiği. hip disease (tıb). kal

Türkçe - İngilizce Sözlük

clipboard. panel. wall panel. prefabricated panel. bulletin board. dashboard. net circulation.

Türkçe - İngilizce Sözlük

Random Access Memory is temporary memory that your computer uses to store information Text copied to the 'clipboard' is stored in RAM until it is replaced by new information or the computer is turned off.

Türkçe - İngilizce Sözlük

a guided missile fired from land or shipboard against an airborne target.

İngilizce - Türkçe Sözlük

(i.), (den.) gemi bordası. on shipboard gemide.

Türkçe - İngilizce Sözlük

fiberboard. chipboard.

Türkçe - İngilizce Sözlük

drive. sliding. exile. exiling. latch. drawer. smut. continuing. bar. bolt. eye make-up. kohl. rubbing. pushing. pusher. endurance. duration. continuation. slipboard. conduct. driving. fastening. drift. dabbing. plowing. propelling. propulsion. f.

Türkçe - İngilizce Sözlük

shipyard. naval docks. navy yard. repair shipyard. shipbuilder's yard. shipwright's wharf.

Türkçe - İngilizce Sözlük

bench. collusion. conspiracy. counter. cradle. stall. stand. workbench. loom. shipbuilding yard.